Spanje vakantieland, Spanje informatie, vakantiehuisjes, campings, autohuur, hotel, hotels, vliegreizen en last minute reizen
Spanje
Vakantieland.nl

Costa Blanca naar Costa del Sol 520kmSpanje vakantieland, Spanje informatie, vakantiehuisjes, campings, autohuur, hotel, hotels, vliegreizen en last minute reizen
Op SpanjeVakantieland.nl

Startpagina ] Inhoud ] Zoeken ] Contact ] Over ons ] Disclaimer ] Adverteren ] [ Voeg toe aan favorieten ] [ Link naar ons ]

Spanje vakantieland, Spanje informatie, vakantiehuisjes, campings, autohuur, hotel, hotels, vliegreizen en last minute reizen

Spanje vakantieland: Spanje informatie, vakantiehuisjes, campings, autohuur, hotel, hotels, vliegreizen en last minute reizen

[Startpagina]
[Omhoog]
[Plaats informatie]
[Thema's]
[Vakantiehuizen]
[Camping]
[Pensions]
[Hotels]
[Appartementen]
[Pakketreizen]
[Last Minutes]
[Vliegtickets]
[Autoverhuur]
[Reisverzekering]
[Recepten]
[Reisverhalen]
[Reisgidsen]
[Boeken]
[Spanje Links]

luxe villas met zwembad, ideaal voor familievakantie, golfvakantie of last-minute

Deze route wordt u aangeboden in samenwerking met onze partner in autoverhuur: Sunny Cars.

TIPS VOOR ONDERWEG

bulletUw auto huurt u natuurlijk bij onze partner Sunny Cars.
bulletOvernachtingadressen kunt u vinden en reserveren op onze hotel pagina
bulletBreid deze rit uit naar eigen inzicht met stads- en strand bezoeken. De relevante links naar plaatsen in de omgeving zijn opgenomen.
Land : Spanje
Streek : Costa Blanca, Costa del Sol
Soort trip : Rondreis
Start : Luchthaven Alicante
Einde : Luchthaven Malaga
Routekaart : Hallwag International España
Gebruikte huurauto : Citroën Xsara 1.6 diesel
  
COSTA BLANCA - COSTA DEL SOL
Alicante-Malaga
bulletEen aanloop via de tolweg A7 naar Murcia en dan naar Lorca via de E-15.
bulletOp 19 km na Lorca afslag Granada A 92 en dan een nieuwe afslag Granada N323/E902. In de stad de borden 'centro' volgen.

De eerste mogelijke bezienswaardigheid onderweg is meteen een grote: het palmenwoud van Elche ligt direct na het verlaten van het vliegveld te wachten op bezoek. Het is een heel bezienswaardig complex voor liefhebbers van exotisch groen, maar het kost wel een uur of twee tijd om er iets van te zien. Reken op vier uur rijden voor de ruim driehonderd kilometer naar Granada, een stad om tenminste twee dagen te verblijven.

bulletVanuit het centrum van Granada richting Malaga en Aeropuerto tot op de N329/A92. Dan staat Sevilla aangegeven. Een rit van 260 km.

Weer zo'n heerlijke stad. Je kunt veel te voet doen in Sevilla, al is het er erg heet in de zomer. Vandaar die parasols op de paardenkoetsjes!

bulletOm naar Jerez de la Frontera te rijden in het centrum van Sevilla de borden Cadiz/Jerez volgen. Eerst de A4/E15 en dan van de grote weg af bij afslag 13 en de N1V volgen. Samen ongeveer 110 km.

Mooi landschap en mooie dorpen als El Torbiscal, Torres Alocaz, El Cuervo en Cañada Ancha. Wie nog geen hotel boekte: parkeer in Jerez in de parkeergarage van Plaza Mamelón, loop naar het toeristenbureau, keur dan te voet de aangeboden hotels en ga dan de auto halen. Een leuke stad met veel bezienswaardigheden en aparte attracties als een rondleiding door een sherry-bodega en zeker een tapas-kroegentocht.

bulletRichting strand nu, 225 km naar Estepona. Eerst de 342 richting Granada/Arcos. Dan via de N382 naar Jedula. Vervolgens richting Arcos de la Frontera en buiten Arcos naar Bornos/Villamartin. Bij Villamartin op de rotonde links richting Algodonales en bij splitsing richting Ronda.

Trek wat tijd uit voor het zeer Spaanse Ronda met zijn befaamde parador en de beroemde brug over de kloof.

bulletVerder richting Malaga/Costa del Sol over de N339 en de 376 tot in San Pedro de Alcantara. In San Pedro rechtsaf, de 340, en dan de afslag Estepona.

Voor een overnachting is er de keus tussen San Pedro en Estepona. De tweede plaats, met een enorm strand, is bij ons bekender, maar San Pedro mag er ook wezen, zeker wat uitgaan betreft.

bulletLaatste rit, goed honderd kilometer, naar Malaga, zoveel mogelijk over kleine wegen. Toen wij er reden, werd er druk gesleuteld aan de wegen. De 355 moest nog vierbaans worden. We reden grofweg de 337 en de 355, richting Ojen/Coin/Mijas/Malaga.

Een laatste blik op zowel het binnenland als de kust, schaapherders en strandvilla's. Gelukkig was er tijd om (via de A387) nog even in het mooie witte dorp Mijas te gaan kijken. Geslapen in Benalmadena Costa, een van de badplaatsen vlakbij het vliegveld van Malaga.

Tip Een dergelijke rondreis, die eigenlijk geen rondreis is want start en finish liggen op verschillende plekken, konden we maken omdat Transavia beide luchthavens zeer regelmatig aanvliegt en omdat we de huurauto aanschaften volgens het "hier halen, daar terugbrengen" systeem.

 

 


Vakantiehuizen in Spanje; ruim aanbod bij Home-XP

Graag ontvangen we uw suggesties tot verbetering van deze pagina (Klik Hier)
Plaats informatie ] Thema's ] Vakantiehuizen ] Camping ] Pensions ] Hotels ] Appartementen ] Rondreizen ] Pakketreizen ] Last Minutes ] Vliegtickets ] Autoverhuur ] Reisverzekering ] Recepten ] Reisverhalen ] Reisgidsen ] Boeken ] Spanje Links ]
 

Spanje vakantieland: Spanje informatie, vakantiehuisjes, campings, autohuur, hotel, hotels, vliegreizen en last minute reizen Wilt u de beste reisverzekering afsluiten, dan wilt u reisverzekeringen natuurlijk vergelijken!
Spanje vakantieland: Spanje informatie, vakantiehuisjes, campings, autohuur, hotel, hotels, vliegreizen en last minute reizen
Spanje vakantieland: Spanje informatie, vakantiehuisjes, campings, autohuur, hotel, hotels, vliegreizen en last minute reizen

Andere landen uit deze serie: Aruba België Bonaire Bulgarije Curacao Denemarken Duitsland Frankrijk Griekenland Hongarije Italië Nederland Oostenrijk Portugal Roemenië Slowakije Spanje Turkije TravelGuideEurope.eu

U bent op Spanje Vakantieland bezoeker: 

Unless explicitly specified otherwise, this page and all other pages at this site are Copyright © 2004-2012 by Verasec. Use of text, images, layout, format, look, or feel of these pages, without the written permission of the copyright holder, except as specified in the Copyright Notice, is strictly prohibited. All Rights Reserved, Verasec.
Laatst bijgewerkt: zondag 08 januari 2012.

Op Spanje Vakantieland vindt u uitgebreide informatie over Spanje, het kopen of huren van een huis in Spanje, maar ook links naar campings in Spanje en vakantiehuisjes in Spanje. Steun ons en boek uw hotels en vakantiehuisjes in Spanje via "Spanje Vakantieland".